Kurallarımız (Sunucu Açmadan Önce Kurallarımızı Okuyun)

Merhaba arkadaşlar bu makalede web panelimiz den sunucu oluşturmadan önce Kurallarımızı okumanız gerekmektedir. Kurallarımızı sizlere bu makalede kısaca geçicem. Eğer Kurallarımızın tamamını öğrenmek istiyorum diyorsanız panelimizde mevcuttur.

En önemli hususumuz free açılan ts3 sunucularının satmaya çalışamanızdır. Veya da bizden açmış olduğunuz sunucularla firma satış sunucusu yapmanızdır. Çok rastladığımız bu olayda hesabınız direk banlanıp sunucunuz silinir.

Bu tarz olaylarda İp adresinizi kayıt altına alınmaktadır. Biraha kayıt olup sunucu açtığınızda sizi yine sistemden Engellemek zorundayız.

Sunucu isiminiz argo içeriyorsa yine hesabınız engellenir ve sunucunuz silinir. Bu tarz sorunları hep göz önünde tutarız ve hergün sunucularınıza bakılır ve Kurallarımız uygun olamayanlar kapatılır.

Bugün sadece sürekli bize sorun yaratan Kurallarımızı sizlere söyledim. Bir firmanın Kuralları olmasa emin olun pek fazla ayakta durmaz. Bu nedenden ötürü bizimde Kurallarımız var. Bütün Kurallarımızı görmek isterseniz panelimize kayıt olduktan sonra kurallar Kısımından bir kaç dakikanızı ayırıp bakmanızı tavsiye ederim.

Umarım makalem hoşunuza gitmiştir.

İyi çalışmalar dilerim.