Mirarus Sunucum WEB Panelimiz Güncellendi Ve Hatalar Giderildi

Merhaba arkadaşlar bu makalede sizlere web panelimizin bir çok hatalarını giderip yenilikler ekledik. Bu gün bunları ele alarak size anlatımlar yapıcam. Bildiğiniz üzere hergün büyüyoruz. +10000 üye sayısını geçtik. Böyle devam ederek sizlere daha iyi bir ortam sağlamak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz.

Sitemizde menülere iconlar ekledi. Böylece panelimiz çok şık bir hale geldi. Ayriyeten yönetim panelimize ve üst kutucuğa da ekleme yaptık. Bu tür güncellemememizi istediğiniz yerleri bizlere bildirmeniz doğrultusunda sırası geldiğinde ekleyebiliriz.

İkinci güncellememiz ise chat kısmımızda ve hesap türünde. Chat kısmına yeni yetki birimleri ekledik. Örneğin destek ekibi, web yöneticisi, vip üye ve onaylı üyeyi ekledik. Böylece bu yetkilerden birisine Sahipseniz yazı şekliniz ismimizin önünde ikonlar oluyor.

İkincisi ise hesab türüne yeni eklemeler yaptık. Örneğin önceki gibi destek ekibi, web yöneticisi, vip üye ve onaylı üyeyi ekledik yetkilerini ekledik. Vip üyeyi dier makalemizde sizlere daha iyi Aktarıcam. Admin yetkilerinden örneğin destek ekibi, web yöneticisi yetkilerine özel panel geliştirildi. Eğer bu yetkilere Sahipseniz panele erişim hakkınız doğucak.

Bunlar gibi daha fazla güncellemelerin gelmesini istiyorsanız ts3 adresimizden veya destek den bize ulaşabilirsiniz. Sizin önerileriniz bizler için çok önemlidir lütfen bunu unutmayın. Umarım bu günki anlattıklarım hoşunuza girmiştir. İyi çalışmalar dilerim.